Pijani Nepalac večer Dana antifašističke borbe proveo u pritvoru: Uhvaćen na biciklu u Vukovaru!
Foto: Pixabay (ilustracija, obrada OsExp)
Tri od pet najpijanijih ovaj vikend na prometnicama pet slavonskih županija su – biciklisti. ‘Šampion’ dlazi iz PSŽ, ali ‘srebrna medalja’ ide za OBŽ. I naposljetku, ‘na tronu’ je i jedan Nepalac. I on je ‘natankao’ na Dan antifašističke borbe i ‘zajahao’ bicikl. Naime…
–TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA–
– Najveća prisutnost alkohola utvrđena je 21. lipnja u 20 sati u Čepinu, kada je u nadzoru prometa zaustavljen 41-godišnjak koji je upravljao biciklom, a alkotestom mu je utvrđeno da je sudjelovao u prometu s 2,24 promila alkohola u organizmu – javlja policija iz Osijeka, a nastavlja iz Požege…
– Najveća koncentracija alkohola zabilježena je u nedjelju 21. lipnja 2026. oko 0.55 sati u mjestu Novo Selo u Ulici Hrvatskih dragovoljaca, gdje su policijski službenici u prometu zatekli 23-godišnjeg vozača koji je pod utjecajem alkohola od 3,13 promila upravljao biciklom. Predviđena novčana kazna za navedeni prekršaj iznosi 60,00 eura.
–TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA–
– Slijedećeg dana oko 20,20 u Vukovaru, 43-godišnji državljanin Nepala, upravljao je biciklom s nedopuštenom prisutnošću alkohola u organizmu 1,41 g/kg, te je smješten u posebnu prostoriju do prestanka djelovanja opojnog sredstva – zaključuju iz Vukovara.
Foto: Pixabay (ilustracija, obrada OsExp)

