Vijesti iz Osijeka – Ili dobre ili loše ;)

Sinoćnji poraz košarkaša Vrijednosnica u Češkoj

1 min read
vros dečin vrijednosnice

Prva četvrtina je bila njihova, a onda su kola krenula nizbrdo … Sinoć je odigrano 2.kolo Alpe Adria Cupa u Češkoj gdje, a KK Vrijednosnice Osijek izgubile su od BK ARMEX Dečin s 98-83 (20-27, 26-14, 24-22, 28-20).

Brokeri su bolje otvarili utakmicu, tijekom većeg dijela prve četvrtine držali vodstvo i istu ‘dobili’ rezultatom 20-27. Održavali su prednost sve do sedme minute druge četvrtine, a kada je domaćin preuzeo vodstvo, 36-35.

Vrijednosnice su se dobro držale do drugog dijela treće četvrtine, ali iza toga Dečin je dominirao do samog kraja.

Zbog ozljede Ćorića, trener Kujundžić pravio je veliku rotaciju igrača te je pružio priliku mladima Dmitroviću i Filipoviću.

Bilo je nekoliko spornih situacija koje su išle u korist domaćina – vele iz Vrijednosnica.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice Osijek igraju u subotu 26.10. u Zagrebu protiv KK Dubrava.

ARMEX Dečin: Festr 10, Carlson 14, Pomikalek 19, Bobek, Grunt 1, Siska 17, Landa 4, Kroutil 12, Skalicka 2, Autrey 17, Mach, Jezek 2

Vrijednosnice Osijek: Bašić 16, Jordano 13, Filipović, Kujundžić 18, Dmitrović 2, Ćorić, Šarenac 5, Buljević 18, Darling 4, Turalija 7