Kružni tok: Opet isto, malo dalje! Kod Gradskog vrta! ‘Level 2’!
Vozač/ice, u videu, kojeg je na Facebook-u podijelio Kruno Marušić, pokušava ući u kružni tok, ali u suprotni smjer, ali kada shvati grešku, tek tada počinje borba okretanja...
Da nije jučerašnji snimak vozača/ice, a koji se ‘bori’ s kružnim tokom kod Sjenjaka i Divaltove ulice jedini ili rijedak slučaj, svjedoči današnji, a gdje se vozač/ica automobila VW Polo ne snalazi s ulaskom u kružni tok nedaleko Pevexa i Gradskog vrta.
Vozač/ice, u videu, kojeg je na Facebook-u podijelio Kruno Marušić, pokušava ući u kružni tok, ali u suprotni smjer, ali kada shvati grešku, tek tada počinje borba okretanja…
Pogledajte i ovaj video…
Foto: Facebook (screenshot)
Facebook Comments

