FOTO Wandercon! Danas je drugi dan! Pogledajte što ne smijete propustiti!
1 min read
Danas je drugi dan Wandercona! ‘Gori’ Gradski vrt u Osijeku! Traje najveći regionalni i spektakularni ‘gamerski’ festival Wandercon. Pred nama su još dva dana apsolutne ‘gamerske, influencerske, youtuberske… ludnice’ u dvorani u Osijeku. Ovo je najveće muđuregionalno okupljanje gamera, e-sportaša i gamerskih influencera. Osijek je središte zajednica Z i Alpha generacija.
Događaju se e-sportski turniri s više od 500 registriranih natjecatelja, sajam gamerske opreme, smotra najutjecajnijih regionalnih i svjetskih igrača te spektakularna prezentacija igre Joe Wander and the Enigmatic Adventures, svjetskog noviteta koji upravo ovih dana iz Osijeka, odnosno Slavonskog Broda kreće u prodaju putem sustava Play Station, Xbox i Steam.
Program, ulaznice, sve…, može se naći na ‘web’ stranici wandercon.gg. U subotu i nedjelju vrata se otvaraju od 10 do 22 i od 10 do 20 sati. Sve je u dvorani Gradski vrt.
Pogledajte galeriju…
Foto: OsijekExpress.com & OBŽ (screenshot)


































