19-godišnjak traktorom čupao voćku, traktor se prevrnuo i usmrtio ga!
Foto: Pixabay (ilustracija)
Velika tragedija, da ti srce pukne, dogodila se jučer u Osječko-baranjskoj županiji. Mladić je smrtno stradao radeći u vrtu, traktorom.
U Ostrošincima, mjestu nedaleko od Podgorača, naselju između Osijeka, Đakova i Našica, jučer oko 17 sati u nesretnim okolnostima preminuo je 19-godišnjak. Čupao je voćku traktorom, a tako da je istu lancem povezao s traktorom. Naglo je krenuo, nakon čega je došlo do podizanja prednjeg dijela traktora, a zatim i do prevrtanja traktora koji ga je prignječio, objavila je osječka policija saznanja nakon očevida.
–TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA–
– Uslijed zadobivenih ozljeda 19-godišnjak je preminuo na mjestu događaja. O tome slijedi obavijest Županijskom državnom odvjetništvu u Osijeku – objavila je PU OBŽ.
Obitelji i prijateljima mladića iskrena sućut.
Foto: Pixabay (ilustracija)

