16. travnja 2026.

Osijek Express

Vijesti iz Osijeka – Ili dobre ili loše ;)

Pijana vikala i galamila, a onda još i vrijeđala policajce kad su došli po nju

Alkotest je pokazao 2,03 promila alkohola u njezinom organizmu.

Foto: Pixabay (ilustracija, obrada: OsExp)

Policijska uprava brodsko-posavska javlja da je jučer oko 15 sati na području općine Staro Petrovo Selo 44-godišnjakinja narušavala javni red i mir. Naime, u alkoholiziranom stanju vikala je i galamila na javnom prostoru. Alkotest je pokazao 2,03 promila alkohola u njezinom organizmu.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA


Osumničena je privedena u policijsku postaju te su pozvani i liječnici koji su joj pružili liječničku pomoć. Uz sve navedeno, verbalno je vrijeđala policijske službenike. Protiv nje je podnesen optužni prijedlog Općinskom sudu u Slavonskom Brodu zbog prekršaja iz Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira.

A iz PU požeško-slavonske slične vijesti. Tamo je, naime, u prostorijama jedne ustanove 45-godišnjakinja vikala na djelatnike. Događaj se zbio oko 13.05 sati u Pakracu u Ulici Petra Preradovića. I protiv nje slijedi optužni prijedlog zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira.

Foto: Pixabay (ilustracija, obrada: OsExp)