20. ožujka 2025.

Osijek Express

Vijesti iz Osijeka – Ili dobre ili loše ;)

FOTO Osječke umirovljenice tradicionalno obilježile Međunarodni dan žena

Kao i do sada, poklonjen im je simboličan znak pažnje pa je tako zamjenik Vulin umirovljenice darivao čokoladama.

Osječke umirovljenice iz Matice umirovljenika Osijek već tradicionalno slave njihov dan, Dan žena, uz glazbu i ples, a obilježavanju se pridružio i zamjenik gradonačelnika Grada Osijeka Dragan Vulin.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA


„Želim iskoristiti priliku i svim damama, hrabrim i snažnim ženama čestitati njihov dan. Posebno želim zahvaliti Matici umirovljenika na svemu što rade i njihova je najveća uloga što svojim prijateljima, umirovljenicima i onima koji nisu članovi udruge svakodnevno obogaćuju društveni život, ali i brinu jedni za druge.“, rekao je zamjenik Vulin.

Naglasio je i kako Grad Osijek kontinuirano brine o svojim starijim sugrađankama i sugrađanima pa je tako istaknuo izgradnju novog doma za starije i nemoćne kao zajednički projekt Grada Osijeka i Osječko-baranjske županije, besplatan javni prijevoz od 1. svibnja za sve umirovljenike i starije od 65 godina koji nisu umirovljenici, ali i obnovu odmarališta u Omišlju.

Predsjednica Matice umirovljenika Osijek Marija Sužnjević također je čestitala Međunarodni dan žena svim damama i dodala kako Matica organizira ovaj tradicionalni događaj kako bi se sve podsjetilo na to koliko su se žene dugo borile za svoja prava te naglasila da žene zaista puno doprinose društvu.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA


Kao i do sada, poklonjen im je simboličan znak pažnje pa je tako zamjenik Vulin umirovljenice darivao čokoladama.

Tekst i foto: Grad Osijek

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA


TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA


TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA