Kreću noćni vlakovi iz Osijeka i Slavonije za more: Polazak u 18:44, dolazak u 8:49 sati
Tamo u prvoj godini prvih nekoliko nije stiglo na vrijeme. Bilo je svega. Nekad lokomotiva, nekad radnik koji spava…, ali svi su na more stigli, svima je put bio nezaboravan. Nešto kasnije svi su ‘otkrili’ ovaj vlak pa su krenule i gužve. Znači, kritika ima, interesa još više…
Od sutra, od subote 27. lipnja sve do subote 29. kolovoza vozit će sezonski noćni vlakovi s kontinenta na more, objavio je HŽ. Svake večeri i noći vozit će na relacijama od Vukovara, Vinkovaca, Osijeka… Ovako to izgleda od sutra iz Slavonije…
–TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA–
Prema moru – Vukovar (18:44) – Vinkovci (19:19) – Zagreb GK (00:46) – Split (8:49). Od mora Split (21:37) – Zagreb GK (6:04) – Vinkovci (10:29) – Vukovar (10:49). Prema moru – OSIJEK (18:44) – Bjelovar (23:06) – Zagreb GK (00:46) – Split (8:49). Od mora: Split (21.37) – Zagreb GK (6:39) – Bjelovar (8:13) – OSIJEK (12:15).
Razumije se, putovanje može ići i do Šibenika, ali se presjeda u Perkoviću, o čemu smo pisali još prošli mjesec.
Nadalje…
–TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA–
Cijene su snižene za 40%. Za putovanje noćnim vlakom moguća je kupnja karte za vagon za spavanje ili vagon sa sjedalima. Naplaćuje se korištenje postelje. Rezervacije su obvezne, čak i za one koji putuju besplatno.
Foto: OBŽ (arhiva)




