5. kolovoza 2026.

Osijek Express

Vijesti iz Osijeka – Ili dobre ili loše ;)

Nisu radili semafori pa je izazvala lančanu reakciju: Četvoro ozlijeđeno, a među njima je i dijete!

U njezino vozilo prednjim je dijelom udario automobil kojim je upravljala 18-godišnjakinja. Od siline udara automobil 31-godišnjakinje zanio se te udario u još dva zaustavljena osobna automobila kojima su upravljali 72-godišnji i 24-godišnji vozači.

Četiri osobe, među kojima i jedno dijete, lakše su ozlijeđene u prometnoj nesreći koja se dogodila u utorak oko 22.25 sati na raskrižju Ulice Pavla Radića, Zrinske i Frankopanske u Požegi.

Prema policijskim informacijama, 31-godišnja vozačica osobnog automobila, dolaskom do raskrižja na kojem u tom trenutku semafori nisu bili u funkciji, nije propustila sva vozila koja su se kretala glavnom cestom.

Neslužbeno doznajemo kako je gospođa kriva za sudar vozila kabriolet njemačkih registracija.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA


U njezino vozilo prednjim je dijelom udario automobil kojim je upravljala 18-godišnjakinja, a onda je počela lančana reakcija. Od siline udara automobil 31-godišnjakinje zanio se te udario u još dva zaustavljena osobna automobila kojima su upravljali 72-godišnji i 24-godišnji vozači.

U nesreći su lakše ozlijeđene 18-godišnja vozačica, 25-godišnji putnik iz njezina vozila, 31-godišnja vozačica te dijete koje se nalazilo u njezinu automobilu.

Zbog izazivanja prometne nesreće protiv 31-godišnje vozačice slijedi prekršajni nalog sukladno Zakonu o sigurnosti prometa na cestama.

Foto: Pixabay (ilustracija)