Radić i Vulin obišli osječke i županijske hitne službe tijekom silvestarske večeri i noći!
Gradonačelnik Osijeka Ivan Radić i zamjenik gradonačelnika Dragan Vulin posjetili su sinoć, ususret dočeku Nove godine, sve osječke hitne službe, a kojima je, kao i svakog drugog dana, zadatak bio ‘bdjeti’ nad nama i našim postupcima, situacijama…
Posjetili su, tako, Radić i Vulin Operativno komunikacijski centar Policijske uprave osječko-baranjske, Zavod za hitnu medicinu Osječko-baranjske županije, naposljetku i Javnu vatrogasnu postrojbu Grada Osijeka.
– Na ispraćaju stare i dočeku Nove godine obišli smo sve naše hitne službe. Neizmjerno smo im zahvalni, jer večeras nisu sa svojim obiteljima, prijateljima, nisu na zabavama, već rade i brinu za našu sigurnost, za funkcioniranje sustava. Zahvalni smo im i kao predstavnici Grada i kao građani – kazao je po dolasku u PU OBŽ Ivan Radić, dodajući kako do tog trenutka, oko 22 sata, nije bilo devijacija u ‘rutini’ policije…
– I kao Grad smo i mi pokušali pokazati svojim primjerom kako ne treba pucati, ne treba bacati petarde, a odustajanjem od vatrometa – kazao je još Radić, čestitajući hitnim službana Novu 2023. godinu.
– Tijekom novogodišnje noći i posjeta hitnih službi jučer je Operativno komunikacijski centar Policijske uprave osječko-baranjske posjetio gradonačelnik Grada Osijeka Ivan Radić i zamjenik gradonačelnika Dragan Vulin koje je dočekao zamjenik načelnika Policijske uprave osječko-baranjske Darijo Premec. Gradonačelnik je upoznat s intervencijama tijekom noći kao i s općim stanjem javnog reda i mira. Na kraju susreta međusobno je zaželjena sretna Nova 2023. godina – izvijestili su i iz PU OBŽ.
Foto: Grad Osijek (screenshot)








