21. travnja 2025.

Osijek Express

Vijesti iz Osijeka – Ili dobre ili loše ;)

Poslije pada sa skele u Kolodvorskoj, nova ozljeda na radu! Bagerom mu prešao preko stopala!

...prilikom upravljanja bagerom unatrag prešao je preko stopala 48-godišnjaku iz Ivankova...

Nakon jučerašnje vijesti o padu radnika sa skele u Kolodvorskoj ulici u Osijeku, s visine od 8 metara, kao i ‘sretnog završteka’ s lakšim tjelesnim ozljedama, s obzirom na ‘prizemljenje’ na krov obližnje garaže, danas stiže nova vijest o ozljedi na radu.

Prilikom iskopa i postavljanja kanalizacijskih cijevi jučer u Vrbici oko 10:30 sati 41-godišnjak iz Prkovaca kao djelatnik tvrtke vodovoda i kanalizacije prilikom upravljanja bagerom unatrag prešao je preko stopala 48-godišnjaku iz Ivankova, također djelatniku navedene tvrtke, javila je danas Policijska uprava osječko-baranjska, dodajući kako je ovo završeno teškim tjelesnim ozljedama.

Naime, četrdestosmogodišnjaku pružena je liječnička pomoć u Općoj županijskoj bolnici Vinkovci, gdje su mu ustanovljene teške tjelesne ozljede.

Foto: Pixabay (ilustracija)