Vijesti iz Osijeka – Ili dobre ili loše ;)

I tak’, eto, idu kući bez bodova… ‘Soli na rep’ stavila im predzadnja momčad lige…

1 min read
Jedini gol na utakmici postigao je Ekong u 43. minuti. A što smo gledali...

Predzadnja momčad lige ‘stavila je soli na rep’ Osijeku. Momčad se na Opus vraća bez bodova, poražena 1-0. Tramezzani je, tako ispada, nadmudrio Zekića u svojoj prvoj utakmici na klupi Istre. U 22. kolu Prve HNL Istra je osvojila 3 boda pobjedom nad Osijekom. Jedini gol na utakmici postigao je Ekong u 43. minuti. A što smo gledali…

-TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA-

Pogrešna dodavanja, loše poteze, slabe reakcije u obrani, što je uostalom i ‘kumovalo’ golu Istre. Jer, poslije ‘glavometa, na 25 metara od Malenice, Vuk je visoko poslao loptu, Malenica je to trebao ‘ubrati’, ali Ekong je stigao ‘iza leđa’. Vidjeli smo i Almasija u 88. minuti, glavom na ubačaj Cokaja, ali neprecizno. Istina, dalo bi se nabrojati još štogod, ali ništa ne mijenja činjenicu da su izgubili.