18. svibnja 2024.

Osijek Express

Vijesti iz Osijeka – Ili dobre ili loše ;)

Osijek, za Lokomotivu ‘ranžirni kolodvor’! Osijek ‘demontirao’ goste, učvrstio 4. poziciju!

1 min read
Golovi 18-godišnjeg Antona Matkovića stigli su u 65. i 79. minuti, Mierez je zabio između, u 76., a poraz je ublažio Lokomotivi Šotiček u 90. minuti. Osijek je imao igrača više.

Sada su 4 boda razlike između Osijeka i Lokomotive. Dva gola je zabio ‘novi Mandžukić’, jedan je gol zabio ‘agentinski unuk Hrvatice’! Golovima Matkovića i Miereza Osijek je pobijedio s 3-1 i učvrstio poziciju koja vodi u europsko natjecanje. Posla još ima, ali blizu su.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Utakmica Osijeka i Lokomotive protekla je u potpunoj dominaciji domaćih. ‘Poveli’ su već u 3. minuti, ali bilo je zaleđe u začetku akcije. Nadalje je goste itekako čuvao vratar, jer šanse su se redale jedna za drugom. A onda, napadački dvojac Osijeka, zabio je svoj 4. i svoj 18. gol. Mladić je poslije Dinama i Hajduka zabio u još jednoj važnoj, možda i presudnoj utakmici, a Mierez se učvrstio na vodećem mejstu ljestvice strijelaca.