Fina traži osobu u Osijeku: Regres, ‘jubilarke’, božićnica…, može i srednja stručna sprema…
Foto: OsijekExpress.com (arhiva, ilustracija)
Donosimo 10 novih prilika za posao s portala posao.hr., istražite ponudu i napravite korak prema novoj karijeri!
Financijska agencija (Fina) traži Suradnika za korisničku podršku (m/ž) za rad u Osijeku. Potrebno je odgovarajuće obrazovanje, radno iskustvo i osnovno znanje engleskog jezika. Nudi se stalni radni odnos, redovite nagrade i mogućnost razvoja. Prijavite se putem linka do 21.4.2026.
Hervis d.o.o. traži Student (m/ž) za puno radno vrijeme u Osijek. Od kandidata se očekuje interes za sport i spremnost na rad s kupcima. Nudi se satnica 6,6–7,5 € uz bonuse, edukacije i mogućnost napredovanja. Prijavite se putem linka do 29.4.2026.
–TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA–
Manpower traži Farmaceutskog tehničara (m/ž) za rad u Osijeku. Potrebno je odgovarajuće obrazovanje s položenim stručnim ispitom. Nudi se stalni radni odnos i brojni benefiti. Prijavite se putem linka do 8.5.2026.
Transcom WorldWide d.o.o. traži Agent za video identifikaciju na rumunjskom jeziku (m/ž) za rad u Osijek. Od kandidata se očekuje znanje rumunjskog i engleskog jezika te osnovno poznavanje rada na računalu. Nudi se plaćena obuka i mogućnost zaposlenja. Prijavite se putem linka do 1.5.2026.
Bilić-Erić d.o.o. traži Zaštitara / Čuvara (m/ž) za rad na području cijele Hrvatske. Od kandidata se očekuje spremnost na rad u smjenama, a prednost je posjedovanje licence (nije uvjet jer se može osigurati). Nudi se stalni radni odnos i redovita primanja. Prijavite se putem linka do 29.4.2026.
–TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA–
marta GmbH zapošljava Caregiver Account Managera (m/f) za rad na području Hrvatske. Nudi se fleksibilan rad, atraktivne provizije i mogućnost rada u međunarodnom okruženju. Prijavite se putem linka do 23.4.2026.
Kamgrad d.o.o. traži Inženjer na gradilištu (m/ž) za rad na području Hrvatska. Od kandidata se očekuje VŠS/VSS građevinskog smjera i najmanje 3 godine iskustva. Nudi se stalni radni odnos, osiguran smještaj i dodatne pogodnosti. Prijavite se putem linka do 7.5.2026.
Konzum Plus d.o.o. traži Studente (m/ž) za rad u prodavaonici na više lokacija diljem Hrvatske. Od kandidata se očekuje studentski ugovo i spremnost na timski rad. Nudi se rad u ugodnom okruženju uz dodatak za rad nedjeljom. Prijavite se putem linka do 30.4.2026.
–TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA–
Superprof SAS traži Učitelj / Instruktor (m/ž) za rad na području Hrvatska (online ili uživo). Od kandidata se očekuje znanje iz određenog područja i spremnost na podučavanje. Nudi se fleksibilno radno vrijeme i zarada od 5 € do 50 € po satu. Prijavite se putem linka do 1.5.2026.
BERLINER d.o.o. za trgovinu i turizam traži Skladištara (m/ž) za rad u Osijeku. Potrebna je SSS , vozačka dozvola B kategorije i najmanje 2 godine iskustva u skladišnim poslovima. Nudi se stalni radni odnos, rad u jednoj smjeni i mogućnost napredovanja. Prijavite se putem linka do 24.4.2026.
Proučite ostale oglase za posao na službenoj stranici posao.hr. Sretno u potrazi!
Foto: OsijekExpress.com (arhiva, ilustracija)

